Послуги

Важливо!
Всі роботи виконуються майстром на місці, надається гарантія на роботу


Ремонт комп'ютерів


Ремонт ноутбуків


Ремонт нетбуків


Заміна матриць


Ремонт моніторів

Ремонт:

діагностика комп'ютерів - Діагностика
- Ремонт комплектуючих
- Заміна комплектуючих
- Ремонт TFT моніторів
- Ремонт ноутбуків
- Ремонт нетбуків
- Заміна матриць


     Зламався комп'ютер ,не завантажується ноутбук, а завтра потрібно здавати звіт? Техніка підвела вас, а у Вас немає бажання шукати сервісні центри? Все просто! Викличте майстра додому! РемонтПК забезпечить кваліфіковану комп'ютерну допомогу на дому в Львові.
    Ремонт комп'ютера вдома, обслуговування та ремонт ноутбуків всіх провідних виробників, настройка комп'ютерів та багато чого іншого - все це входить в широкий спектр послуг компанії РемонтПК.
    Ми пропонуємо нашим клієнтам найнижчі ціни на ремонт комп'ютерів в Львові! Виїзд майстра додому безкоштовний!!!
     Тепер немає потреби ходити по магазинах, благаючи продавців проконсультувати вас відносно нових комп'ютерних комплектуючих. Комп'ютерний ремонт передбачає і заміну всіляких пристроїв прямо у вас на дому! Достатньо лише зателефонувати в РемонтПК і ми допоможемо вам зробити правильний вибір!
     Ми піклуємося про наших клієнтів і авторитет компанії. Для постійних клієнтів працює система лояльності, яка включає в себе знижки на комп'ютерний сервіс та віддалену підтримку.
    РемонтПК працює без вихідних! Якщо вам необхідний терміновий ремонт комп'ютера, настройка Windows, програмна або апаратна діагностика ноутбука - ми завжди допоможемо ВАМ!