Заміна BGA мікросхем

Ремонт планшетів

Ремонт планшетів Львів

Заміна екрану в ноутбуці

Заміна BGA мікросхем

Заміна відеочіпа

Заміна мікросхеми

Заміна північного моста

Заміна південного моста

Заміна екрану ноутбука

Замена матриц ноутбука Львів

Ремонт ноутбуків у Львові

Встановлення Віндовс Львів

Якісний ремонт ноутбуків у Львові

Заміна мережевої карти

Ремонт моніторів Львів

Установка мережевої карти

Ремонт комп’ютерів

Ремонт УПС

Ремонт ББЖ

Ремонт блоку живлення

Встановлення Віндовс

Установка Віндовс Львів

Встановлення Віндовс Львів

Установка антивірусу

Замена матрицы ноутбука Львів

Установка модему

Установка Віндовс

Налаштування модему

Настройка модему

Ремонт комп’ютерів Львів

Установка роутера

Ремонт ноутбуків

Ремонт компютерів

Установка Windows XP

Установка Windows 7

Установка Windows Vista

Діагностика ноутбука львів

Відновити дані Львів

Збірка комп’ютера

Розблокування комп’ютера львів

Розблокування windows Львів

Встановлення програм львів

Антивірус львів

Діагностика комп’ютера львів

Встановлення антивірусу Львів

Розблокування комп’ютера Львів

Антивірусний захист

Антивірусний захист

Додати память Львів

Сервіс компютерів львів

Сервісний центр компютерів львів

Збільшення памяті

Вдосконалення компютера Львів

Налаштування windows Львів

Встановлення ОЗУ

Установка оперативної пам'яті

Встановлення сканера Львів

Складання нового комп'ютера

Встановлення або заміна жорсткого диска

Скласти компютер Львів

Апгрейд компютера Львів

Налаштування Інтернету

Встановлення сканера

Встановлення заміна материнської плати

Згорів комп’ютер

Налаштування Інтернету

Встановлення заміна відеокарти

Налаштування мережі

Ремонт ноутбуків Львів

Налаштування Windows

Налаштування роутера

Ремонт комп'ютерів Львів

Заміна процесора

Налаштування комп'ютера

Тормозить компютер

Встановлення памяті

Ремонт компютерів Львів

Налаштування wifi

Налаштування ноутбука

Встановлення антивірусу

Переустановка Windows

Встановлення Windows

Розблокування віндовс львів

Установка (переустановка) Windows у Львові

Перевстановлення Windows

Модернізація компютера

Відновлення даних

Видалення вірусів

Що робити якщо комп'ютер не вмикається?

Як прискорити роботу Windows XP ? (24 поради)

Віруси...

Ремонт комп'ютера: куди краще звертатися?Заміна BGA мікросхем

Заміна BGA мікросхем  

Заміна BGA мікросхем.

Мікросхему розташовують на друкованій платі, згідно маркуванню першого контакту на мікросхемі та на платі. Далі, мікросхему нагрівають за допомогою паяльної станції або інфрачервоного джерела, так що кульки починають плавитися. Поверхневий натяг змушує розплавлений припій зафіксувати мікросхему рівно над тим місцем, де вона має знаходитися на платі. Поєднання певного припою, температури пайки, флюсу та паяльної маски не дозволяє кулькам повністю деформуватися.

BGA-мікросхема BGA-кульки


Практично всі важливі мікросхеми в ноутбуці це мікросхеми в BGA корпусі. Це мікросхема Південного і Північного моста, мікросхеми пам'яті, мікросхеми відеокнтроллера і тд.

Особливості пайки BGA мікросхем

На відміну від звичайної мікросхеми в DIP корпусі, мікросхему BGA неможливо припаяти звичайним паяльником, так як доступу до її ніжок-виводів просто немає. Для пайки BGA мікросхем необхідно використовувати спеціалізовані інфрачервоні паяльні станції.
Такі інфрачервоні паяльні станції необхідні для заміни мостів, прогріву чіпів. Крім того, що такі станції досить багато коштують, вони вимагають висококваліфікований персонал для свого обслуговування.

BGA паяльна станція

Заміна та ребоулінг BGA компонентів. Заміна відеочіпа, заміна північного моста, заміна південного моста на материнських платах в ноутбуках


При використанні ноутбуків найбільш часто причиною їх поломки є вихід з ладу основних мікросхем (чипів) материнської плати. Такими мікросхемами є так звані північний і південний мости, а так само відеочіп. Так що ж насправді являють собою ці мікросхеми і навіщо вони потрібні?

На материнських платах виконаних на платформі Intel обов'язково присутні два так званих моста - північний і південний. У північному мосту інтегровані контролер пам'яті, шина PCI express x16, а так само на деяких моделях відеоконтролер або попросту вбудована відеокарта. У південній же мосту розташовується значно більше компонентів, а саме: контролер жорсткого диска і оптичного дисковода, контролер шини PCI, контролери всіх периферійних портів (USB, COM, LPT), підтримка BIOS, часто контролер клавіатури та інших пристроїв введення.

На багатьох материнських платах зібраних на платформі AMD північний і південний міст виконані у вигляді однієї мікросхеми або чіпа. Справа в тому, що контролер пам'яті на платформах AMD вбудований безпосередньо в кристал процесора, який спілкується з оперативною пам'яттю через так звану шину гіпер-транспорт. Всі основні контролери материнської плати проінтегрувати в одну-єдину мікросхему на відміну від двох мостів на платформі Intel.

Ну і ще однією важливою мікросхемою є безпосередньо сам відеочіп, який відповідає за обробку і виведення зображення на екран монітора або матриці, дисплея ноутбука. Відеочіп може бути як розпаяним на материнській платі, так і розташовуватися на окремій платі, званої дискретною відеокартою. Більше звичайно розповсюджений перший варіант, хоча в багатьох сучасних моделях ноутбуків встановлена ​​в слот mini-PCIexpress дискретна відеокарта.

Звичайно ж, всі вищеописані компоненти материнської плати, включаючи центральний процесор, при своїй роботі досить сильно нагріваються тому потрібно їх ефективне охолодження. Система охолодження в сучасних ноутбуках активна, тобто являє собою медий радіатор з тепловими трубками і вентилятор, який забезпечує своєчасне охолодження цього радіатора шляхом прогону повітря між його ребрами. У процесі тривалого використання ноутбука на ребрах радіатора осідає пил, яка з часом перетворюється в щільну і продувається подушку, що є перешкодою для його охолодження. Як наслідок виникає сильний перегрів центрального процесора, відеочіпа, північного і південного мостів.

Що ж відбувається при перегріві цих компонентів? Як правило, в більшості випадків, кристал відеочіпа або північного моста від сильного та довготривалого перегріву втрачає контакт з основою чіпа, а іноді і зовсім дає мікротріщину. Звичайно ж такий чіп працювати не буде, а якщо і буде то нестабільно. Це може виражатися в тому, що ноутбук не включається, ноутбук ніяк не реагує на натискання кнопки включення, ноутбук вимикається відразу після включення, ноутбук випадає в синій екран смерті або просто після включення не відбувається ініціалізації пристроїв материнської плати ноутбука. Варіантів може бути досить багато. Побутує така думка, що якщо прогріти феном кристал чіпа, його функціональність відновиться. Це міф. Якщо чіп і оживе, то зовсім ненадовго, як правило на кілька годин або днів, до першого хорошого його прогріву. Трапляється, що чіп живе після прогріву кілька днів або навіть тижнів, але це буває вкрай рідко. Єдиний спосіб вирішення даної проблемми: це заміна несправного чіпа на новий.


 [1-92] 

Цікавить" Заміна BGA мікросхем "- Телефонуйте 097 744 40 70