Встановлення Віндовс

Ремонт планшетів

Ремонт планшетів Львів

Заміна екрану в ноутбуці

Заміна BGA мікросхем

Заміна відеочіпа

Заміна мікросхеми

Заміна північного моста

Заміна південного моста

Заміна екрану ноутбука

Замена матриц ноутбука Львів

Ремонт ноутбуків у Львові

Встановлення Віндовс Львів

Якісний ремонт ноутбуків у Львові

Заміна мережевої карти

Ремонт моніторів Львів

Установка мережевої карти

Ремонт комп’ютерів

Ремонт УПС

Ремонт ББЖ

Ремонт блоку живлення

Встановлення Віндовс

Установка Віндовс Львів

Встановлення Віндовс Львів

Установка антивірусу

Замена матрицы ноутбука Львів

Установка модему

Установка Віндовс

Налаштування модему

Настройка модему

Ремонт комп’ютерів Львів

Установка роутера

Ремонт ноутбуків

Ремонт компютерів

Установка Windows XP

Установка Windows 7

Установка Windows Vista

Діагностика ноутбука львів

Відновити дані Львів

Збірка комп’ютера

Розблокування комп’ютера львів

Розблокування windows Львів

Встановлення програм львів

Антивірус львів

Діагностика комп’ютера львів

Встановлення антивірусу Львів

Розблокування комп’ютера Львів

Антивірусний захист

Антивірусний захист

Додати память Львів

Сервіс компютерів львів

Сервісний центр компютерів львів

Збільшення памяті

Вдосконалення компютера Львів

Налаштування windows Львів

Встановлення ОЗУ

Установка оперативної пам'яті

Встановлення сканера Львів

Складання нового комп'ютера

Встановлення або заміна жорсткого диска

Скласти компютер Львів

Апгрейд компютера Львів

Налаштування Інтернету

Встановлення сканера

Встановлення заміна материнської плати

Згорів комп’ютер

Налаштування Інтернету

Встановлення заміна відеокарти

Налаштування мережі

Ремонт ноутбуків Львів

Налаштування Windows

Налаштування роутера

Ремонт комп'ютерів Львів

Заміна процесора

Налаштування комп'ютера

Тормозить компютер

Встановлення памяті

Ремонт компютерів Львів

Налаштування wifi

Налаштування ноутбука

Встановлення антивірусу

Переустановка Windows

Встановлення Windows

Розблокування віндовс львів

Установка (переустановка) Windows у Львові

Перевстановлення Windows

Модернізація компютера

Відновлення даних

Видалення вірусів

Що робити якщо комп'ютер не вмикається?

Як прискорити роботу Windows XP ? (24 поради)

Віруси...

Ремонт комп'ютера: куди краще звертатися?Встановлення Віндовс

Встановлення Віндовс  

Встановлення Віндовс
Операційна система Windows найпопулярніша програма на сьогоднішній день. Коректна робота операційної системи часто залежить від її правильного встановлення. До виконання такої роботи необхідно підходити дуже серйозно. Для даної операційної системи розробляються величезна кількість додатків. Встановлення Віндовс є найпоширенішою послугою наших фахівців. Наші фахівці можуть виконати встановлення будь-якої операційної системи.
Підготовка до установки
Значну частку в роботах по встановленню Windows займає попередня підготовка комп'ютера. Від цього залежить коректна установка Віндовс. Щоб почати установку, необхідно зробити потрібні маніпуляції в Біосі материнської плати. Щоб нова версія Віндовс не конфліктувала з попередньою операційною системою, встановленною на комп'ютері раніше, потрібно очистити жорсткий диск. Однак якщо на диску присутня важлива інформація - необхідно зберегти потрібні дані. У зв'язку з цим, підготовка ділитися на кілька етапів.
Збереження даних
Перш ніж зайнятися підготовчими роботами перед встановленням Віндовс, необхідно переконатися, що на комп'ютері немає важливої інформації, яку необхідно зберегти. В процесі переустановки інформацію можна втратити і відновлювати її буде набагато складніше. Наші фахівці обов'язково виконують цю процедуру. Збереження даних відбувається шляхом підключення до комп'ютера знімного жорсткого диска і копіюванням на нього всієї необхідної інформації. Фотографії і документи після такої роботи залишаться неушкодженими. Також існує варіант копіювання даних на інший жорсткий диск, якщо на комп'ютері їх підключено кілька.
Налаштування Біос
Для налаштування пріоритету завантаження з пристроїв, включених на комп'ютері, в Біосі є «Boot» режим. Його можна довільно змінювати на необхідний в кожному конкретному випадку. Сьогодні вже нікого не здивувати, що встановити windows можна не тільки з DVD або CD диска, але і з флешки. На нетбуках або комп'ютерах, у яких немає оптичного накопичувача, настройка проводитися тільки з флешки. Тому в настройках БІОСа необхідно вибрати тип підключається знімного пристрою, з якого буде здійснюватися встановлення ОС. І якщо в Біосе активований вбудований антивірус, його необхідно вимкнути. У цій програмі багато додаткових налаштувань, які фахівець змінює за потребою.
Підготовка жорсткого диска
Обов'язковим етапом настройки операційної системи є підготовка жорсткого диска. В іншому випадку Віндовс встановлюється з помилками. Для подальшої успішної роботи операційної системи, необхідно поділити жорсткий диск на певні розділи і обов'язково відформатувати у файловій системі New Technology File System. Тільки після цього, вже на чистий жорсткий диск можна встановити ОС віндовс. У будь-якому іншому випадку рекомендується припинити установку операційної системи до виправлення виниклих причин збою установки.
Основна установка Віндовс
Якщо підготовка до встановлення пройшла успішно, фахівці нашої компанії приймаються до основного встановлення віндовс. Під час цієї процедури так званий програмний «майстер» копіює файли з завантажувального носія на жорсткий диск. Потім виконується розархівування та налаштування необхідних службових програм і файлів. Після цієї процедури комп'ютер перезавантажується, і встановлення триває далі. На цьому етапі відбувається запуск і налаштування всіх необхідних служб для забезпечення роботи ОС. Тестується продуктивність комплектуючих комп'ютера на швидкість обміну даними, проходить тест продуктивності відеоадаптера на можливість підтримки Віндовс Aero і тривимірної графіки. Після цього «майстер інсталяції» готує «робочий стіл» для подальшого використання. Після цього операційною системою Віндовс можна користуватися.
Налаштування оновлень і активація
Після копіювання та встановлення всіх необхідних файлів і служб операційна система намагається завантажити оновлення з інтернету. Компанія Microsoft рекомендує виконати оновлення операційної системи після її установки, для забезпечення максимальної безпеки та виправлення помилок. Оновлення необхідно виконувати постійно в ручному режимі або скористатися настройками автоматичного скачування.
Після оновлення операційної системи Віндовс попросить активацію. Її можна зробити відразу, ввівши ліцензійний ключ, або зробити це протягом 30 днів з моменту встановлення. Якщо не виконати активацію, то через зазначений строк ОС Windows припинить свою роботу і заблокується.
Налаштування windows
Після установки Віндовс наступним обов'язковим кроком є настройка Віндовс. На цьому етапі фахівець виконує настройку робочого столу, панелі завдань, налаштовує розклад оновлень, копіює необхідні ярлики. В цю роботу входять настройка профілів користувачів і налаштування всіх основних параметрів комп'ютера.
Встановлення Windows XP
У порівнянні зі своїми попередниками, установка Віндовс XP не вважається складною, але все ж вимагає певних знань і навичок. На початковій стадії немає доступу до маніпулятора «миша» та управління проводитися тільки через клавіатуру. Форматування жорсткого диска надається в повному або швидкому режимі. Під час установки немає можливості оновлення операційної системи, введення ліцензійного ключа є обов'язковим.
Встановлення Windows Vista
Дана ОС стала перехідним продуктом між Windows XP і Віндовс 7. Встановлення даної операційної системи в корені відрізняється від попереднього опису встановлення ОС. Підготовка та установка Windows Vista виконується за допомогою «майстра», є можливість користуватися цією ОС протягом тридцяти днів. Подальше користування цією ОС без ліцензійного ключа є неможливим.
Встановлення Windows 7
Windows 7 - найоптимальніша на сьогоднішній день операційна система. Встановлення ОС Віндовс 7 ні чим не відрізняється від Windows Vista. Єдиним важливим відмінністю між ними є можливість нової ОС виконувати настройку драйверів для контролера жорсткого диска з флеш накопичувача, а в попередніх версіях це можливо було зробити тільки з флоппі диска, що ускладнювало роботу з налаштування ОС.
Встановлення Windows 8
Компанія Microsoft анонсувала новітню операційну систему для комп'ютерів і ноутбуків - Windows 8. Вона має більш високу продуктивність і відмовостійкість в порівнянні з попередніми операційними системами. Головна її перевага - безпека. На сьогоднішній день Віндовс 8 є найбільш захищеною ОС Windows. Однак ця ОС дуже вимоглива до обладнання, що застосовується в комп'ютері: для нормальної роботи їй необхідно від двох і більше Гігабайт оперативної пам'яті і використання двоядерного або більш потужного процесора. В іншому випадку встановлення Windows 8 буде проходити дуже довго, а її робота буде настільки повільною, що користуватися цією програмою буде практично неможливо.


 [1-92] 

Цікавить" Встановлення Віндовс "- Телефонуйте 097 744 40 70