Ремонт комп'ютера: куди краще звертатися?

Ремонт планшетів

Ремонт планшетів Львів

Заміна екрану в ноутбуці

Заміна BGA мікросхем

Заміна відеочіпа

Заміна мікросхеми

Заміна північного моста

Заміна південного моста

Заміна екрану ноутбука

Замена матриц ноутбука Львів

Ремонт ноутбуків у Львові

Встановлення Віндовс Львів

Якісний ремонт ноутбуків у Львові

Заміна мережевої карти

Ремонт моніторів Львів

Установка мережевої карти

Ремонт комп’ютерів

Ремонт УПС

Ремонт ББЖ

Ремонт блоку живлення

Встановлення Віндовс

Установка Віндовс Львів

Встановлення Віндовс Львів

Установка антивірусу

Замена матрицы ноутбука Львів

Установка модему

Установка Віндовс

Налаштування модему

Настройка модему

Ремонт комп’ютерів Львів

Установка роутера

Ремонт ноутбуків

Ремонт компютерів

Установка Windows XP

Установка Windows 7

Установка Windows Vista

Діагностика ноутбука львів

Відновити дані Львів

Збірка комп’ютера

Розблокування комп’ютера львів

Розблокування windows Львів

Встановлення програм львів

Антивірус львів

Діагностика комп’ютера львів

Встановлення антивірусу Львів

Розблокування комп’ютера Львів

Антивірусний захист

Антивірусний захист

Додати память Львів

Сервіс компютерів львів

Сервісний центр компютерів львів

Збільшення памяті

Вдосконалення компютера Львів

Налаштування windows Львів

Встановлення ОЗУ

Установка оперативної пам'яті

Встановлення сканера Львів

Складання нового комп'ютера

Встановлення або заміна жорсткого диска

Скласти компютер Львів

Апгрейд компютера Львів

Налаштування Інтернету

Встановлення сканера

Встановлення заміна материнської плати

Згорів комп’ютер

Налаштування Інтернету

Встановлення заміна відеокарти

Налаштування мережі

Ремонт ноутбуків Львів

Налаштування Windows

Налаштування роутера

Ремонт комп'ютерів Львів

Заміна процесора

Налаштування комп'ютера

Тормозить компютер

Встановлення памяті

Ремонт компютерів Львів

Налаштування wifi

Налаштування ноутбука

Встановлення антивірусу

Переустановка Windows

Встановлення Windows

Розблокування віндовс львів

Установка (переустановка) Windows у Львові

Перевстановлення Windows

Модернізація компютера

Відновлення даних

Видалення вірусів

Що робити якщо комп'ютер не вмикається?

Як прискорити роботу Windows XP ? (24 поради)

Віруси...

Ремонт комп'ютера: куди краще звертатися?Ремонт комп'ютера: куди краще звертатися?

Ремонт комп'ютера: куди краще звертатися?  

Отже, рано чи пізно будь-який комп'ютер ламається, як би не переконували у зворотному продавці. Щоправда, у «хороших» продавців і складальників він ламається через два три роки, а у «поганих» буває і через місяць. Але зараз не про це. Ми про ремонт. Несправності у ПК можуть бути двох типів: програмного забезпечення та апаратного. Тепер давайте розберемося, як подібні несправності усуваються.
Відновлення ПЗ
Якщо у вас трапилися проблеми з програмним забезпеченням, то в цьому нічого страшного немає, і подібна неприємність вирішується за годину-дві прямо у вас удома Якщо у вас трапилися проблеми з програмним забезпеченням, то в цьому нічого страшного немає, і подібна неприємність вирішується за годину -два прямо у вас вдома. Приходить спеціаліст (про те, як його вибрати трохи пізніше), вставляє диск, флешку - і пішло-поїхало. Здавалося б, все просто і начебто і обдурити ніде. Але остерігатися все одно варто. Зараз спробуємо розглянути ті ситуації, в яких ви легко зможете стати жертвою обману при відновленні програмного забезпечення у вас вдома.

1. Якщо у вас на жорсткому диску зберігалися необхідні файли, які потрібно зберегти, то під цю справу у вас можуть і, швидше за все, візьмуть додаткові гроші. І це нормально, якщо б не одне «але». Вам можуть заявити, що до приходу фахівця все дані вже зникли і їх потрібно відновлювати і платити за такий ремонт пару тисяч (особливо це актуально, якщо дані є для вас дуже важливими). І багато платять.
Але тут важливо зрозуміти дві речі - де у вас зберігалася інформація. Якщо на диску С (там, де встановлена Windows), то дані до приходу майстра могли дійсно злетіти. Але якщо на D або на ще якомусь додатковому диску, то вони всі залишаться на місці, і гроші з вас будуть брати за повітря. У подібних випадках радим не висловлювати комп'ютерникові своє занепокоєння про файли, а просто попросити не форматувати диск D. Якщо ж він все-таки заявив про видалення і дорогому відновлення, то краще відмовтеся від послуг цієї людини.

2. Зовсім недавно відбулася цікава ситуація. До мене в майстерню прийшла клієнтка з жорстким диском. І сказала, що на носії дуже багато вірусів, і ці віруси знищили всі документи і 1С бухгалтерію. Я відразу до цього поставився скептично, але все-таки подивився. Документи всі були на місці, 1С дійсно не запускалася, але бази були цілі.
Коли клієнтка прийшла забирати комп'ютер, я поцікавився, з чого вона взяла, що всі документи пропали. І вона повідала історію, як до неї прийшов комп'ютерник по оголошенню з газети. Встановив антивірус, почистив комп'ютер. Програми перевстановлювати не став (ніби як забув флешку), і сказав, що віруси знищили вся і все, і треба займатися відновленням. За таке відновлення запросив п'ять тисяч рублів. Домовився про зустріч і поїхав. Жінка перелякалась, та й такою сумою вона явно не мала, тому прийшла до мене. Справ було всього на півгодини. Вірусів вже не було, довелося просто перевстановити десяток програмок і відновити 1С (тобто встановити нову копію і внести в неї базу даних). Тому моя порада: якщо ви бачите людину вперше в житті, то не дуже вже довіряйте йому, а краще перестрахується і хоча б проконсультуйтеся в іншій фірмі.

Ремонт комп'ютера 3. Ще один вид шахрайства (по-іншому назвати це не можу) - це встановлення нібито ліцензійного ПЗ. Миготів одне час один горе-комп'ютерщик. Він встановлював антивірус DrWeb і брав тільки за антивірус по три тисячі рублів, мотивуючи це тим, що антивірус нібито ліцензійний, ключ ніколи не закінчується, і оновлення проходять нормально.
І один раз принесли мені системний блок з цим антивірусом. Там було все просто - використовувався піратський ключ типу never (нескінченний) і антивірус ніколи «не закінчувався». Також стояла додаткова програма для оновлення (оновлення відбувалося не з офіційного сервера, а з якогось лівого). Ви можете сказати: «Чому б і ні, якщо все працює?». Але за такий антивірус можна взяти максимум 100, а не 500, і при цьому стверджувати, що це ліцензія.
Така ж ситуація може бути з будь-якою програмою. Тому в таких випадках вимагайте диск, перевіряйте ключі, наклейки, голограми. Якщо є Інтернет, активуйте програму.

4. Ще один вид шахрайства - це заява комп'ютерника, що у вас справа не в програмному забезпеченні, а в апаратній. У такому випадку можу порадити: вимагайте ремонту у своїй присутності. Є такі спритні люди, які бачать і ЗНАЮТЬ, що у вас злетіла операційна система, але вголос говорять про несправності в материнській платі. Нібито ремонтують її, беруть тисячу з гаком за ремонт, ще що-небудь за установку операційної системи. А насправді комп'ютер навіть не розкривають. Тому будьте уважні.
Виклик майстра додому
Тепер кілька слів про вибір комп'ютерного майстра по роботі з програмним забезпеченням. Тут можна зіткнутися з так званої палицею з двома кінцями. У багатьох фірмах вас попросять просто привезти системний блок. Майстри ж додому можна буде знайти за газеті. І тут - увага! Люди, які ходять по будинках для ремонту комп'ютерів, діляться на три основні категорії: голодні студенти, фахівці і шахраї.
Ремонт комп'ютера - виклик майстра додому Про голодних студентів багато говорити не доводиться. У них, як правило, три-чотири диски, ходять або вранці, або ввечері. Оголошення в газеті маленьке - пара рядків. Звертатися до таких чи ні - вирішувати вам. Якщо зайві гроші є, то, звичайно ж, краще викликати кваліфікованого майстра.
Тепер про фахівців. У них, як правило, дорога, велика і гарна реклама. У шахраїв, до слова сказати, теж. Але, на щастя, є декілька відмінностей.

1. Якщо ви по телефону хоча б поцікавитеся наявністю свідоцтва, то фахівець вам відразу ж дасть потрібну інформацію. А шахрай хоча б на кілька секунд, але забариться, і, швидше за все, вже не прийде до вас.
2. Перш ніж робити виклик, візьміть дві газети: свіжу і річної давності. І краще буде звернутися до тієї людини, чия реклама буде присутній в обох газетах. На шахрая в такому випадку ви не потрапите - вони, як правило, працюють епізодично, щоб зайвий раз не привертати уваги.

Також варто навчитися хоча б приблизно відрізняти несправності, пов'язані з програмним забезпеченням і з апаратним. Це не складно. Якщо у вас на моніторі є хоча б білі символи на чорному тлі - то це на 90% проблема з програмним забезпеченням. Якщо ж збоїть операційна система - це вже 99% програмне забезпечення. Якщо операційна система не встановлюється - то це 90% жорсткий диск і обв'язка (шлейфи, наприклад). А ось якщо на екрані нічого немає, монітор або системник не включається або пищить і т.д., то тут з упевненістю можна констатувати несправність апаратного забезпечення.
Ремонт «залізною» частини комп'ютера
Ремонт «залізною» частини комп'ютера Тепер настав час більш детально поговорити залозі. Тут викликати майстра для ремонту вашого комп'ютера на будинок марно. Максимум, що він зможе - це точно визначити причину або замінити якийсь блок. Ви скажете: «Чому б і ні?»
Я ж наведу простий приклад. В одного з моїх нинішніх постійних клієнтів як-то зламався комп'ютер. Не визначався жорсткий диск. Він знайшов фахівця з ремонту комп'ютерів через газету. Той приїхав, експериментував з перемичками. Потім сказав, що в усьому винен жорсткий диск. Поїхали в магазин, купили. Він поставив. Все запрацювало. Старий, природно, забрав на запчастини. Минуло два дні. Та ж проблема. Приходить той же фахівець і говорить, що на додачу до всього ще і блок живлення. Поміняли. Старий також пішов на запчастини. На цей раз пройшло всього кілька годин. Майстер вирішив, що справа в роз'ємі IDE на материнській платі. Поміняли материнку. Стара - також на запчастини. Минув день - та ж історія. У результаті з'ясувалося, що просто-напросто потрібно було поміняти шлейф.
Тому краще звернутися в нормальну велику фірму, що займається ремонтом. Там вас нічого зайвого купувати не змусять. Тільки перед тим, як відносити комп'ютер, рекомендуєм або самостійно, або з допомогою будь-якого іншого розбирається в комп'ютерах людини перепишіть всі серійні номери з комплектуючих, а після ремонту звірте. І тоді відразу все стане ясно. Тому що бувають такі фахівці, які начебто й роблять нормально, але якщо у вас, скажімо, згоріла материнська плата, вони скажуть, що ще і блок живлення. Поміняють вам тільки материнську плату, а блок живлення навіть і чіпати не стануть. Але гроші візьмуть за все. А також після ремонту просите несправні комплектуючі назад. І обов'язково звіряйте за серійними номерами - ваше вам повернули чи ні.
Я, звичайно, розумію, що всім людям не вірити не можна. Але перестрахуватися варто. Один раз достатньо перевірити людину і, якщо він працює нормально, можна до нього в подальшому звертатися, і вже не думати, обдурить чи ні.


 [1-92] 

Цікавить" Ремонт комп'ютера: куди краще звертатися? "- Телефонуйте 097 744 40 70